PROFIILPLEKK-KATUSED

PURAL JA MATTPURAL

Pnnakatte paksus: 0,050 mm
Pinnakate on polüuretaanil põhinev värvkate. On suurepäraseks materjaliks katuse- ja seinaplaatide valmistamisel. Talub väga hästi ultraviolettkiirgust, on kergelt töödeldav ka madalatel temperatuuridel, keemiliselt püsiv. Pinnakatte garantii on 10 aastat.

 

POLÜESTER
Pinnakatte paksus: 0,027 mm
Materjali kogupaksus: 0,45mm / 0,50mm*
Polüestril põhinev pinnakate. Sobib katuse- ja seinakatete valmistamiseks, millele ei esitata kõrgendatud nõudmisi.  
 

MATTPOLÜESTER

Pinnakatte paksus: 0,030 mm
Materjali kogupaksus: 0,50mm

Polüestril põhinev pinnakate. On matti pinnaga, ei läigi. Seetõttu eriti sobiv materjal kiviprofiili valmistamiseks. Miinuseks kergem kriimustatavus paigalduse käigus. Pinnakatte garantii 10 aastat.

PVDF (PVF2)

Pinnakatte paksus: 0,027mm
Materjali kogupaksus: 0,50mm
Polüvinüüldifluoriidil põhinev pinnakate. On esmaklassilise värvitooni pidamisega pinnakate, mistõttu soovitame kasutada eelkõige seinakatteplaatide valmistamisel, harvem katustel. PVDF pinnakatet on soovitav kasutada just siis, kui värvitooni püsivusele esitatakse kõrgendatud nõudmisi. Miinuseks kerge kriimustatavus. Pinnakatte garantii 10 aastat.

TSINK
Enamkasutatava materjali kogupaksus: 0,45mm / 0,50mm
Tsingikihi paksus: 275gr/m2 / 350gr/m2
Tsingitud terasplekki kasutatakse olukorras, kus pinnakatetele ei esitata erilisi nõudmisi. NB! Kõik eelpooltoodud pinnakatted on samuti tsingitud terasplekist toorikul! Tsingikihi paksusest sõltub toodangu kestvus. Eesti ja Soome ehitusnõuded nõuavad tsingikihi paksust min. 275 gr/m2. Kasutusaja pikendamiseks on soovitavav katus mõne aasta pärast üle värvida.